Гестови што хороскопските знаци ги сметаат за романтични

Гестови што хороскопските знаци ги сметаат за романтични

Отворање врата, масажа, подароци, изненадувања – прочитајте какви романтични гестови сака секој хороскопски знак.

Гестови што хороскопските знаци ги сметаат за романтични

Овен

Бавно танцување без вклучена музика.

Бик

Добивање песна, љубовно писмо, па дури и сладок, обработен текст.

Близнаци

Некој што ќе ви ја држи вратата отворена и ќе ви го намести столчето кога седнувате.

Рак

Се враќате дома, а вечерата и пијалакот се веќе подготвени и ве чекаат на масата.

Лав

Хранење еден со друг со десерт.

Девица

Вечера со свеќи и ментално стимулирачки разговор.

Вага

Добивање букет доставен до влезната врата без никаква причина.

Скорпија

Враќање дома во чиста и разубавена куќа знаејќи дека не ви преостануваат никакви домашни обврски.

Стрелец

Неочекуван бакнеж на челото.

Јарец

Масажа на грбот и на нозете, без никакви очекувања.

Водолија

Кога некој ќе ви каже дека одредена песна го потсетува на вас.

Риби

Изненадување со мали, неочекувани подароци (особено чоколадо).

Прочитајте кога се чувствува најсекси секој хороскопски знак.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар