Кога се чувствува најсекси секој хороскопски знак?

За да се чувствувате секси, потребно е да се чувствувате посебно. Астрологијата открива што е тоа што ве прави да се чувствувате секси во спалната соба.

Кога се чувствува најсекси секој хороскопски знак?

Овен

Кога носите нова долна облека што сакате да ја покажете.

Бик

Кога во позадина има вклучено музика што го подобрува расположението.

Близнаци

Кога сте малку поднапиени и ќе престанете да се грижите за изгледот.

Рак

Кога ќе сфатите колку е возбуден партнерот и кога се гледате себеси низ неговите очи.

Лав

Кога сте горе, кога сè е под ваша контрола, кога сте доминантни.

Девица

Кога имате нова фризура или маникир што прават да се чувствувате како нова личност.

Вага

Кога ќе се погледнете во огледало и ќе сфатите дека изгледате одлично.

Скорпија

Кога штотуку ќе завршите со вежбање и вашиот адреналин е сè уште на високо ниво.

Стрелец

Кога вашиот партнер ќе доживее оргазам, а вие сте горди на работата што ја завршивте.

Јарец

Кога ќе го видите изразот на партнерот додека се соблекувате.

Водолија

Кога партнерот ве разгалува, а вие не мора да правите ништо.

Риби

Кога ќе воспоставите контакт со очите со партнерот и ќе ви каже колку убаво изгледате.

Прочитајте какви грешки прави секој хороскопски знак кога е заљубен.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар