Совршениот стол за зимно време

Совршениот стол за зимно време

Дизајнерката Ага Брзостек од Полска, која работи во модната и во ентериерската индустрија, го создаде совршениот стол за зимскиот период од годината.

Совршениот стол за зимно време

Покрај тоа што на него можете убаво да легнете, можете и да го облечете како џемпер, односно да се покриете со неговите волнени додатоци. Волнената прекривка може да се извади и да се испере, а од страна има и џеб за чување книги или списанија.

Совршениот стол за зимно времеСовршениот стол за зимно времеСовршениот стол за зимно време


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар