Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачи кои се топат во устата

Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња кои се топат во устата

Дизни неодамна претстави сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња, по повод 30-годишнината од излегувањето на првиот филм. Тие изгледаат толку вкусно!

Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња кои се топат во устата

Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња кои се топат во устата

Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња кои се топат во устата

Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња кои се топат во устата

Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња кои се топат во устата

Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња кои се топат во устата

Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња кои се топат во устата

Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња кои се топат во устата

Сцени од филмот „Сам дома“ направени од колачиња кои се топат во устата

Погледнете ги овие прекрасни куќи во кои би се чувствувале како во филмот „Сам дома“.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар