Новогодишни елки инспирирани од сончогледите се новиот празничен тренд

Новогодишни елки инспирирани од сончогледите се новиот празничен тренд

Сите секогаш ќе јa почитуваме божиќната традиција украсувајќи ги своите елки во црвена, зелена и златна боја, но се чини дека многумина решиле оваа година да ги спојат зимата и пролетта во нивната елка!

Елката со украси во форми на сончогледи е весела, празнична и неочекувана. Дали би сакале да го пробате ова?

Новогодишни елки инспирирани од сончогледите се новиот празничен тренд

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de нαρρү vιвεs (@bohipsy_)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jessica Glode (@jess_andthedoxie)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Ashley Fick (@ashleymaegan00)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Katelynn Cedillo (@kay.cedilla)

Погледнете ги овие божиќни идеи за украсување на домот!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар