Кои бои на лак за нокти ќе бидат во тренд оваа зима?

Кои бои на лак за нокти ќе бидат во тренд оваа зима?

Време е да ги отфрлите пастелните нијанси и да нанесувате повпечатливи нијанси на ноктите. Ако сакате да им дадете храбар изглед на вашите нокти оваа зима, не заборавајте дека металик сјајот е задолжителен. Погледнете кои бои на лак за нокти треба да ги пробате оваа зима.

1. Златна боја

Кои бои на лак за нокти ќе бидат во тренд оваа зима?

2. Темноцрвена боја

Кои бои на лак за нокти ќе бидат во тренд оваа зима?

3. Металик сива

Кои бои на лак за нокти ќе бидат во тренд оваа зима?

4. Боја на слива

Кои бои на лак за нокти ќе бидат во тренд оваа зима?

5. Металик зелена

Кои бои на лак за нокти ќе бидат во тренд оваа зима?

Погледнете ги овие есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар