Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Ако сакате минималистички стил, без многу детали, тогаш сигурно ќе сакате да ги копирате стајлинзите на Ема Стоун.

Откако се појави на холивудската сцена, привлече големо внимание од модните експерти, а ниту едно нејзино појавување не помина незабележано. Таа е вистински пример за тоа како треба да изгледа убаво стилизирана жена. Често е на списокот на најдобро облечени жени, и тоа со добра причина. Тоа е доказ дека за добар стил не се потребни многу детали. Таа секогаш е облечена со соодветна доза на елеганција и дефинитивно можеме да научиме многу од неа.

Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Есенски стајлинзи инспирирани од Ема Стоун

Про;итајте и за „Dad’s pants“ – панталоните што ќе бидат во тренд оваа сезона.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар