Мајка го документирала растењето на син ѝ цели 17 години, а резултатот ќе ве воодушеви - Part 2

Мајка го документирала растењето на син ѝ цели 17 години, а резултатот ќе ве воодушеви

2005: Поставување на изложбата

Мајка го документирала растењето на син ѝ цели 17 години, а резултатот ќе ве воодушеви

2006: Напорна работа

Мајка го документирала растењето на син ѝ цели 17 години, а резултатот ќе ве воодушеви

2010: Преселба и несигурност

Мајка го документирала растењето на син ѝ цели 17 години, а резултатот ќе ве воодушеви

2011: Создавање соништа

Мајка го документирала растењето на син ѝ цели 17 години, а резултатот ќе ве воодушеви

2014: Иста висина

Мајка го документирала растењето на син ѝ цели 17 години, а резултатот ќе ве воодушеви

2018: Расправа за слобода

Мајка го документирала растењето на син ѝ цели 17 години, а резултатот ќе ве воодушеви

Погледнете ги и моќните фотографии на една мајка од нејзините ќерки.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар