Канцелариите на „Гугл“ во Токио

Ова се новите канцеларии на компанијата „Гугл“ кои неодамна се отворија во Токио, Јапонија. Дизајнот е дело на Клајн Дајтам, а во канцелариите доминираат прекрасни принтови, текстури и бои, кои ја отсликуваат јапонската култура. (1) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (2) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (3) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (4) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (5) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (6) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (7) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (8) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (9) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (10) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (11) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (12) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (13) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (14) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (15) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (16) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (17) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (18) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (19) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (20) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (21) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (22) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (23) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (24) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (25) Канцелариите на „Гугл“ во Токио (26) Канцелариите на „Гугл“ во Токио


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. OLIVERA Reply

    posvetenost i smisol na cist um PREKRASNO

Остави коментар