Јапонски уметник создава скулптури користејќи само балони

9. Мајмун

Јапонски уметник создава скулптури користејќи само балони

10. Полжав

Јапонски уметник создава скулптури користејќи само балони

11. Мува

Јапонски уметник создава скулптури користејќи само балони

12. Дабар

Јапонски уметник создава скулптури користејќи само балони

13. Ној

Јапонски уметник создава скулптури користејќи само балони

14. Мрзливец

Јапонски уметник создава скулптури користејќи само балони

15. Воден полжав

Јапонски уметник создава скулптури користејќи само балони

16. Феникс

Јапонски уметник создава скулптури користејќи само балони

17. Коала

Јапонски уметник создава скулптури користејќи само балони

Погледнете ги овие плетени каучи за мачки кои станаа вирален хит.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар