Фантастично станче во Софија, Бугарија

Овој интересен стан се наоѓа во Софија, во соседна Бугарија. Дизајниран е од страна на Петја Ганчева која била најмена од страна на еден млад пар. Тие сакале таа да создаде пријатно место за релаксација и удобно катче за забава со пријателите. Фантастично станче во Софија, БугаријаВо станот доминираат сивите и белите тонови, а виолетовата е додадена да му даде живост и посебен амбиент на местото. Станот е мал, но компактен и пријатен.Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија Фантастично станче во Софија, Бугарија


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар