Егзотичен рај во Занзибар

Фантастичната вила „Kilindi“ се наоѓа во Танзанија, Занзибар. Егзотична, раскошна, релаксирачка и ексклузивна во секој поглед. Излегува на приватна плажа со бел песок, а има и неколку сопствени базени, бањи и релакс-центар.

Егзотичен рај во Занзибар

Доколку посакувате егзотично бегство од реалноста, ова е вистинското место за вас. Цените за едно ноќевање варираат од соба до соба и од периодот на годината во кој сакате да резервирате. Во секој случај, треба да одвоите неколку илјади евра.

Егзотичен рај во ЗанзибарЕгзотичен рај во ЗанзибарЕгзотичен рај во ЗанзибарЕгзотичен рај во ЗанзибарЕгзотичен рај во ЗанзибарЕгзотичен рај во ЗанзибарЕгзотичен рај во ЗанзибарЕгзотичен рај во ЗанзибарЕгзотичен рај во ЗанзибарЕгзотичен рај во ЗанзибарЕгзотичен рај во Занзибар

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар