Двор кој секој би го посакал

Двор кој секој би го посакал

Овој многу модерен двор е дело на холандското студио „Centric Design Group“, кое се погрижило сопствениците безгрижно да уживаат во своето фантастично катче за опуштање.Двор кој секој би го посакалДворот содржи прекрасен базен со фонтана, џакузи, туш кабини, огромно сепаре и сауна. Целата оваа убавина е комплетно опколена со зеленило, со што приватноста е загарантирана. Импресивно, зар не?Двор кој секој би го посакалДвор кој секој би го посакалДвор кој секој би го посакалДвор кој секој би го посакалДвор кој секој би го посакалДвор кој секој би го посакалДвор кој секој би го посакалДвор кој секој би го посакалДвор кој секој би го посакалДвор кој секој би го посакалДвор кој секој би го посакал


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар