Би го посетиле ли барот „Гнездо“?

Барот „Le Nid“ е магично место кое се наоѓа во Нант, Франција. Во буквален превод името на барот значи „Гнездото“. Дизајнот на барот е дело на графичкиот дизајнер Џин Џулиен, а ова е неговиот прв 3Д проект.

Би го посетиле ли барот „Гнездо“?

Со прекрасниот поглед кон градот и интересните детали на самото место, со сигурност секој би се вљубил во овој бар. Доколку некогаш патот ве одведе накај Нант, не заборавајте да го посетите ова гнездо.

Би го посетиле ли барот „Гнездо“?Би го посетиле ли барот „Гнездо“?Би го посетиле ли барот „Гнездо“?Би го посетиле ли барот „Гнездо“?Би го посетиле ли барот „Гнездо“?Би го посетиле ли барот „Гнездо“?Би го посетиле ли барот „Гнездо“?


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар