01 септември 2014 | Кафе пауза

Најголемите секс рекорди

Најголемиот забележан пенис во мирување е долг околу 24 см, а оној кој го држи рекордот во ерекција има должина од околу 35 см... Ова се Гинисови рекорди за секс.
Датум: 01 сеп 2014
, Автор:

Совршено кутиче за свршенички прстен

Прстенот е само една од работите за која треба да се погрижите. Но дури и откако ќе го изберете, постои можност за прерано откривање на вашите намери од страна на партнерката...
Датум: 01 сеп 2014
, Автор:

Она што овој свештеник го прави со туѓите бебиња ќе ве шокира. Но, не на оној начин на којшто мислите!

Има еден човек во Јужна Кореја кој прави нешто чудно со една дрвена кутија. Изгледа како кутија во која би добивале пошта, но ако ја отворите, во неа не би нашле писма и пратки.
Датум: 01 сеп 2014
, Автор:

15 работи што секоја девојка треба да ги направи пред да стапи во брак

Ова е забавна листа на нешта што секоја девојка треба да ги направи пред да го изговори судбоносното „да“.
Датум: 01 сеп 2014
, Автор:

5 начини на кои можете да го возбудите без да изустите ниту еден збор

Заборавете на сите оние добро познати фрази кои се користат за запознавање и преминете целосно на говорот на телото со чија помош ќе можете брзо да го привлечете неговото внимание и целосно да го освоите неговото срце.

Дом во Мелбурн со модерен дизајн

Станува збор за напуштена колиба во Мелбурн, која е целосно реновирана и адаптирана во свеж и современ простор за живеење.

Неодоливо вкусен чоколаден леб каков што досега немате пробано

Ваков десерт сигурно не сте пробале досега. Направете го уште веднаш.