28 хорор приказни во 2 реченици

Можете ли да се исплашите од приказна во 2 реченици? Ако не верувате, пробајте го предизвикот.
Датум: 31 јан 2014
, Автор:

Тест: Колку години всушност имате?

Часовникот на биолошката старост отчукува во нашите клетки, за разлика од онаа која стои во нашите документи за лична идентификација.
Датум: 31 јан 2014
, Автор:

Шакира и Ријана во провокативно секси издание во спотот за „Can’t Remember to Forget You“

Откако неодамна се појави песната, набрзо дојде и видеоспотот во кој двете пејачки моќно нè заведуваат преку екранот.
Датум: 31 јан 2014
, Автор:

Мачки пред да кивнат

Овие мачки се фатени токму во моментот пред да кивнат. Собрано чело, подзамижани очи, изместена фаца – отприлика тоа го гледаме и кај луѓето пред кивање. :)
Датум: 31 јан 2014
, Автор:

25 начини како да задоволите жена

Ова се 25 начини како вашата партнерка да ја направите задоволна и среќна.
Датум: 31 јан 2014
, Автор:

Ако сакате полесно да ослабете, тогаш…

Покрај здрав режим на исхрана, потребно е да ги промените и секојдневните навики, доколку сакате полесно да ги намалите килограмите. Некои се помалку, некои повеќе познати. Прочитајте за нив во продолжение.

Филм: Работата со лешникот (The Nut Job)

Филм за пријателството претставено преку очите на животните

Раѓањето на една книга

Ова кратко, но прекрасно видео ќе ги наежи сите вистински љубители на книгата...
Датум: 31 јан 2014
, Автор: