Шакира и Ријана во провокативно секси издание во спотот за „Can’t Remember to Forget You“

Откако неодамна се појави песната, набрзо дојде и видеоспотот во кој двете пејачки моќно нè заведуваат преку екранот. Песната „Can’t Remember to Forget You“, која е комбинација од реге и рок е забавна, ритмична и од оној тип што влегува во уво, а после гледањето на спотот, нема никогаш да ви излезе и од сеќавање.

Шакира и Ријана во провокативно секси издание во спотот за „Can't Remember to Forget You“

Многу голотија, провокативен танц и секси допири… тоа е она што можете да го очекувате.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар