Заштитни бои на познатите

Сите имаме омилена боја која преовладува во нашиот гардеробер. Кои им се омилени бои на славните личности?

Која е заштитна боја на познатите?

Сара Џесика Паркер - жешка розе

Која е заштитна боја на познатите?

Ријана - црвена

Која е заштитна боја на познатите?

Селена Гомез - виолетова

Која е заштитна боја на познатите?

Малин Акермен - жолта

Која е заштитна боја на познатите?

Кејт Босворт - портокалова

Која е заштитна боја на познатите?

Џулиен Мур - зелена

Која е заштитна боја на познатите?

Деми Мур - кралско сина

Која е вашата заштитна боја по која ве препознаваат?

За авторот

Поврзани содржини

 1. Nena Reply

  crna….

 2. Nora Reply

  mnogu e ubava selena <3

 3. The Dutchess Reply

  Rihanna , preubava e.. :-*

 4. Монаа Reply

  Селена срцка ми е 😀 А лично мене заштитна боја ми е кремастата. хихи

 5. Некоја Reply

  мене зелената ♥

 6. sara Reply

  crna i kafena

Остави коментар