Слатки булдози

Сите кучиња се слатки суштества, барем кога не ни ги покажуваат забите. Некои од нив, се неодоливи на посебен начин. Таков е случајот со булдозите. Тие се интересни поради нивните кратки дебелки нозе и смачкани фацички. Еве една селекција на прекрасни фотографии со булдози.Слатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдозиСлатки булдози


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. cedo nikolovski Reply

    bonboni se pozdrav

Остави коментар