Вака Ева Лонгорија го затегнува своето тело и ги отстранува масните наслаги!

Вака Ева Лонгорија го затегнува своето тело и ги отстранува масните наслаги!

Актерката Ева Лонгорија, многу позната низ целиот свет како една од очајните домаќинки, и денес може да се пофали со своето одлично тело.

Изгледа дека обожава да тренира, а откако го роди синот Сантијаго во 2018 година, не чекаше долго за да се врати во теретана. Заедно со Грант Робертс, тренер на славни, таа се фокусираше на тренинг со тегови и брзо ги загуби килограмите стекнати за време на бременоста. Покрај вежбање, таа активно минува време со својот син, со кого планинари и танцува.

За оние за кои е незамисливо да одат во теретана, имаме предлог да го пробаат рецептот на оваа латино убавица.

Прочитајте и зошто утринскиот тренинг е најдоброто нешто што можете да го направите за вашето тело?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар