Слоевитите белезици се повторно во мода: Еве како да ги носите

Слоевитите белезици се повторно во мода: Еве како да ги носите

Слоевитите белезици беа огромен пред десетина години, кога беше речиси задолжително да се „натрупуваат“ белезици на зглобовите, во комбинација со рачен часовник. Сега, една деценија подоцна, овој тренд се врати во мода и еве како да ги носите белезиците оваа сезона.

Двојни белезици

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Accessories Online (@jewels_onl.line)

Невообичаени комбинации

Повеќе е подобро

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cute Chams ♥️ (@_cutecharms__)

Зачинете го изгледот

Додајте бои

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Korálky bez příběhu (@koralky_rd)

Погледнете каков накит ќе се носи ова лето.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар