Ранци: Најпопуларниот моден додаток за секоја милениумка

Ранците не само што се најпопуларниот моден додаток за оваа сезона, тие исто така и одговараат на секоја комбинација и се удобен начин да ги носиме сите нешта што ни се потребни во секојдневието. Во нив има место за сè – од мобилниот телефон, паричникот и клучевите, до резервна кошула или ниски чевли. Па, иако школските денови се далеку зад нас, сепак тоа не значи дека треба целосно да заборавиме на ранците. Баш напротив, ако сакате да бидете во чекор со најновите трендови, ранецот е најдобриот избор за вас!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marie von Behrens (@mvb) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CARMEN HAMILTON (@carmengracehamilton) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michelle Madsen (@michelletakeaim) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fitz & Huxley (@fitzandhuxley) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kapten & Son (@kaptenandson) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SUMBERTAS.ID (@sumbertas.id) on

Заборавете на локните и плетенките: Најдобрата фризура за почетокот на 2019-та година!

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар