Пред секое излегување таа става виљушка на лицето и има совршено оправдување за тоа!

Пред секое излегување таа става виљушка на лицето и има совршено оправдување за тоа!

Многу жени не се задоволни со изгледот на нивните веѓи, кои се клучни за нашиот изглед, затоа што целосно можат да го сменат изразот на лицето. Лора Ли е блогерка, чиишто снимки имаат милионски прегледувања на Јутјуб. Тоа и не е за чудење, затоа што оваа жена знае неверојатно едноставни трикови за беспрекорен изглед на секоја жена.

(1) Пред секое излегување таа става виљушка на лицето: Има совршено оправдување за тоа!

Во ова видео, таа се занимава со веѓите и нивното правилно исцртување. Она што воодушевува е што користи виљушка за да добие идеална форма на своите веѓи. Погледнете како…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Книжевник, новинар, сонувач... Го обожува утринското кафе без шеќер. Верува дека убавите нешта се кријат во мали и едноставни пакувања.

Поврзани содржини

Остави коментар