Поглед кон зимската колекција на „H&M“ за сезоната 2013-2014

Шведскиот моден бренд „H&M“ претстави еден мал дел од својата зимска колекција за оваа година, а за тоа им помогна холандската моделка Даутцен Крус.Поглед кон зимската колекција на „H&M“ за сезоната 2013-2014Колекцијата ја карактеризираат дебели џемпери, интересни модели на чевли и специфични аксесоари.Поглед кон зимската колекција на „H&M“ за сезоната 2013-2014 Поглед кон зимската колекција на „H&M“ за сезоната 2013-2014 Поглед кон зимската колекција на „H&M“ за сезоната 2013-2014 Поглед кон зимската колекција на „H&M“ за сезоната 2013-2014 Поглед кон зимската колекција на „H&M“ за сезоната 2013-2014


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар