Пејзажите од Тоскана во пролетната колекција за долна облека на „Intimissimi“

Пејзажите од Тоскана во пролетната колекција за долна облека на „Intimissimi“

Автор: Марија Петреска

Пролетта веќе пристигна и повикува на долги прошетки и романтика. Токму тоа го претставуваат и пејзажите на еден од најубавите предели во светот, италијанската Тоскана, кои се употребени при создавањето на кампањата за најновата пролетна колекција од брендот „Intimissimi“. Насловена со името „Италијански сон“, оваа колекција ги доловува романтиката и сензуалноста, во овие пролетни денови.Пејзажите од Тоскана во новата пролетна колекција за долна облека на „Intimissimi“Пејзажите од Тоскана во новата пролетна колекција за долна облека на „Intimissimi“Пејзажите од Тоскана во новата пролетна колекција за долна облека на „Intimissimi“Пејзажите од Тоскана во новата пролетна колекција за долна облека на „Intimissimi“Пејзажите од Тоскана во новата пролетна колекција за долна облека на „Intimissimi“Пејзажите од Тоскана во новата пролетна колекција за долна облека на „Intimissimi“Пејзажите од Тоскана во новата пролетна колекција за долна облека на „Intimissimi“Пејзажите од Тоскана во новата пролетна колекција за долна облека на „Intimissimi“Пејзажите од Тоскана во новата пролетна колекција за долна облека на „Intimissimi“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар