Калифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долари

Овој нов современ дом е лоциран во елитната населба Бел-Еир, која се наоѓа на падинините во Вестсајд, Лос Анџелес, Калифорнија. Резиденцијата е распослана на површина од 1.400 метри квадратни и овозможува луксузен и удобен начин на живот. Во неа има 6 спални соби, 10 бањи, раскошна дневна соба, елегантна трпезарија, киносала, библиотека, винарска визба и прекрасна кујна.Калифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариСо својот бесконечен базен, од кој имате фантастичен поглед кон Лос Анџелес и гостинската куќичка, овој елитен имот има сѐ што човек може да посака, а вреди скромни 30 милиони долари.Калифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долариКалифорниска елитна куќа вредна 30 милиони долари


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. Sanela Reply

    Mnogu ubavo.. So red.. Ne e mnogu natrupano bas po moj vkus .. Prekrasno :))

  2. Desanka Blazevska Reply

    Mnogu ladno mi deluva…nema toplina…osven od sonceto 😛

  3. Мона Reply

    Се согласувам со Sanela, многу убаво…со ред…не е воопшто натрупано…за мерак по мој вкус. 😀 Супер е!

Остави коментар