Овој модел на сандали е задолжителен за ова лето

Овој модел на сандали е задолжителен за ова лето

Сандалите се неизбежно модно парче во текот на летото, а трендот што сигурно нема да можете да го избегнете оваа сезона се популарните „puffy“ сандали. Тие доаѓаат во форма на влечки-сандали, со отворени и затворени прсти, а освен што изгледаат убаво, тие се и многу удобни.

Овие сандали украсени со плетена кожа стануваат сè повеќе популарни и се водечки тренд за ова лето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

Погледнете ги овие 6 модели на здолништа што ќе бидат популарни ова лето.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар