6 модели на здолништа што ќе бидат популарни ова лето

6 модели на здолништа што ќе бидат популарни ова лето

Иако долгите фустани се најчестиот избор за потоплото време, не потценувајте ја моќта на здолништата. И здолништата се удобни исто како фустаните, а колку се поневообичаени, толку се поимпресивни. Еве кои 6 модели треба да ги имате ова лето.

1. Тексас здолниште

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Franny (@frannfyne)

2. Мини здолниште

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emmanuelle Koffi (@emmanuellek_)

3. Волнено здолниште

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@aimeesong)

4. Волуменозно шарено здолниште

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellie (@slipintostyle)

5. Здолниште со изрез

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adenorah ♏️ (@annelauremais)

6. Здолниште што се врзува

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucy Williams (@lucywilliams02)

Погледнете кои 4 модни трендови ќе доминираат ова лето.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар