Новата колекција на чанти „Lady Dior“ пролет/лето 2013

Новата колекција на чанти „Lady Dior“ пролет/лето 2013 ќе ве шармира и воодушеви. Француската глумица и амбасадорка на Диор, прекрасната Марион Котијар ја презентира новата колекција на чанти преку оваа фотосесија, за која таа носи темни фустани од претходни колекции на Диор, правејќи контраст со новите блескави чанти. Фотосесијата е дело на познатиот фотограф Жан Батист Мондино.Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013Новата колекција на чанти Lady Dior пролет/лето 2013


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар