Модна инспирација: Тренди колоритни зимски комбинации за скијање

Сакате да бидете во чекор со модата, но и да додадете малку боја во текот на последните моменти на зимата? Ако сте решиле да одите на скијање, а сакате да ви биде топло додека истовремено му дозволите и на сонцето да ги осветли сите бои на вашата модна комбинација, тогаш сте на вистинското место! Погледнете ги следните одлични колоритни модни зимски комбинации за скијање!

Најхрабриот моден тренд за 2019-та година: Дречливо зелена боја.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар