Моден хит број 1 за 2021 година: Ова ќе биде најпопуларниот накит и детаљ на облеката

Овој тренд никогаш не излегува од мода, а сега се носи на сите можни начини. Вечниот, женствен детаљ што асоцира на луксуз и елеганција доби модерен пресврт оваа сезона. Освен како накит, бисерите сега се носат на облеката, на обувките, како и на модните додатоци.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Coco_Mademoiselle_Style (@coco_mademoiselle_style)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by alice & co (@alicecostore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CHAKSHYN (@chakshyn)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Self-Same (@selfsameofficial)

Погледнете ги овие комбинации како да се облечете во бело од глава до пети во зима.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар