Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“

Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“ нуди нови интересни парчиња облека. Повеќето комбинации се направени во светли и тренди бои, а колекцијата вбројува фустани, чевли, панталони, здолништа, сакоа, очила за сонце, блузи, кошули и уште многу други парчиња.  Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Оваа колекција на едноставни парчиња е уште еден приказ на стилот кој го практикува овој бренд, скромна и ненападна облека, која доколку е добро искомбинирана, делува фантастично. Колекцијата вбројува и парчиња направени во ретро стил, а за изработка на целата серија биле употребувани памук, свила, лен кожа и други материјали. Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Колекцијата пролет/лето 2012 на „H&M“Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар