Уникатни шишиња шампањско

Автор: Весна Јовановска

Со чаша шампањско вино ги залеваме сите наши успеси, секој нов почеток, позитивните промени во животот… Овој пијалак го врзуваме со нашите најсреќни моменти. Би сакале ли шишињата шампањ што ги отворате тогаш, да бидат исто толку посебни колку што е пригодата? Погледнете ги следните креативни и уникатни форми на шишиња полни со пенливо вино. Можеби едно вакво ќе отворите и вие по повод следниот успех.Уникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањскоУникатни шишиња шампањско


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Смајли Reply

    Интересно (:

  2. јас Reply

    Лејди гага да не е дизајнер ? 🙂

Остави коментар