Французинките го избраа моделот на фармерки што треба да го имате оваа пролет

Французинките го избраа моделот на фармерки што треба да го имате оваа пролет

Последниве денови на улиците низ Париз можете да видите популарен модел на фармерки наречен фармерки за мајки (mom jeans). Французинките се вечна модна инспирација, па многу трендсетерки слепо ги следат нивниот стил и модните детали знаејќи дека таквите комбинации немаат недостатоци.

Французинките го избраа моделот на фармерки што треба да го имате оваа пролет

Сезоната пролет 2020 година носи многу новини, а овој модел на фармерки ќе биде популарен дури и во топлите денови.

Станува збор за фармерки со висок струк и рамен крој, а знаејќи дека Французинките избираат парчиња што ќе траат со години, нема да згрешите ако инвестирате во вакви фармерки.

Фармерките за мајки се создадени за секоја пригода, од дневни и варијанти за попладневно кафе, до вечерните комбинации кои можат да ви дадат нежна доза на елеганција.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia Sfez (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marissa Cox (@ruerodier) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by audrey leighton rogers (@frassyaudrey) on

Погледнете какви јакни ќе се носат оваа пролет.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар