Дуксери кои ќе ве трансформираат во средновековен витез

Дуксери кои ќе ве трансформираат во средновековен витез

Можеби фати лето и не е време за носење дебела облека, но сепак овие дуксери го заслужуваат вашето внимание. Дизајнирани и рачно направени од страна на Кетрин Кин, овие дуксери ќе ве трансформираат во витез облечен во средновековен оклоп. Достапни се во повеќе бои, а можете да си ги нарачате онлајн.Дуксери кои ќе ве трансформираат во средновековен витез Дуксери кои ќе ве трансформираат во средновековен витез Дуксери кои ќе ве трансформираат во средновековен витез Дуксери кои ќе ве трансформираат во средновековен витез Дуксери кои ќе ве трансформираат во средновековен витез Дуксери кои ќе ве трансформираат во средновековен витез


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар