Шолји за кафе со животински муцки

Оваа колекција шолји за кафе е дизајнирана од Атуа Апарисио. Шолјите изгледаат сосема вообичаено однадвор и додека се на масата, сè додека не се напиете од нив. Тогаш добивате муцка од свиња, лав, куче, мајмун или зајак, зависно од вашиот избор или пак од вашата среќа доколку ве послужил некој друг.

Шолји за кафе со животински муцки

Овие забавни шолји се произведуваат во Англија, чинат по 12 фунти и можете да ги нарачате преку интернет. Изберете ја вашата омилена муцка и натегнете од пијалакот како животно. 🙂

Шолји за кафе со животински муцки Шолји за кафе со животински муцки Шолји за кафе со животински муцки Шолји за кафе со животински муцки Шолји за кафе со животински муцки Шолји за кафе со животински муцки


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар