Бијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинации

Ретко кога ни дозволува да ѕирнеме во нејзината приватност, но во последно време на нејзиниот блог нè почестува со слатки модни комбинации. Ова се најдобрите комбинации од блогот на Бијонсе, уживајте и дадете своја оценка и коментар.Бијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинацииБијонсе како моден блогер – нејзините најдобри комбинации


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

  1. buba Reply

    Prekrasna 🙂

Остави коментар