Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет

Тренд за оваа пролет се асиметричните фустани. Тие влеваат свежина и придонесуваат за позитивна промена во вашиот изглед. Пред сè, асиметричните фустани се навистина креативни дизајнерски дела, а во зависност од пригодата, можат да се вклопат во кежуал изглед, или пак да се носат на некаква свеченост. Најпопуларни оваа пролет се неонските и пастелните бои.
Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет Асиметрични фустани – совршени за оваа пролетБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

  1. Anonimna Reply

    ja nosev asimetricen fustan za matura pred 2 godini…i posle toa neso mn popularni stanaa hahahah

    • Pff Reply

      Abe bash zaradi toa stanaa popularni, deka ti si nosela.

Остави коментар