Ангелот Миранда Кер ќе презентира градник вреден 2,5 милиони американски долари

Откако паузираше една година поради тоа што стана мајка, ангелот на „Victoria’s Secret“ Миранда Кер е повторно на сцената за да го презентира најновиот скапоцен градник кој ќе чини неверојатни 2,5 милиони американски долари.  Таа ќе го носи градникот за време на ноемвриското шоу на ангелите како и за Божиќниот каталог. Ангелот Миранда Кер ќе презентира градник вреден 2,5 милиони американски долариГрадникот е изработен во соработка со „London Jewelers“, а на него се истакнати 3.400 скапоцени камења, жолти и бели дијаманти, бисери, бело и жолто злато и аквамарини.  Ангелот Миранда Кер ќе презентира градник вреден 2,5 милиони американски долариАнгелот Миранда Кер ќе презентира градник вреден 2,5 милиони американски долариПокрај Миранда, на шоуто кое ќе се одржи во ноември ќе учествуваат и Адријана Лима, Алесандра Амброзио, Линдзи Елингсон, Лили Олдриџ, Ерин Хитертон и други модели. Ангелот Миранда Кер ќе презентира градник вреден 2,5 милиони американски долариАнгелот Миранда Кер ќе презентира градник вреден 2,5 милиони американски долариАнгелот Миранда Кер ќе презентира градник вреден 2,5 милиони американски долариАнгелот Миранда Кер ќе презентира градник вреден 2,5 милиони американски долари
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар