Ако сакате да бидете модерни, ова парче облека позајмете го од плакарот на вашиот татко

Ако сакате да бидете модерни, ова парче облека позајмете го од плакарот на вашиот татко

Најпопуларниот модел на џемпер во моментов е оној со патент на врвот што досега го носеа само средовечните мажи, па погледнете во плакарот на вашиот татко и украдете му го џемперот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hannah Lewis (@hannahlewisstylist) on

Модните инфлуенсерки го пречекаа овој ретро тренд со раширени раце, а брендовите го препознаа неговиот потенцијал и одлично го приспособија на женската силуета и на женската мода.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AMANDA (@amandakhamkaew) on

Најдоброто нешто е што овој џемпер можете да го носите на многу начини: отпетлан, запетлан, со или без маица – давајќи му секој пат поинаков изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Ndlovu (@natashandlovu) on

Иако можете да го најдете овој модел на џемпер во повеќето продавници, можете да го земете бесплатно од плакарот на вашиот татко.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) on

Ако сакате да бидете во тренд, погледнете го и овој хит моден детаљ за сезоната есен/зима што на секоја комбинација ѝ дава луксузен и гламурозен изглед.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар