Хит моден детаљ за сезоната есен/зима: На секоја комбинација ѝ дава луксузен и гламурозен изглед

Можете лесно да ги вклопите во вашиот стил, бидејќи ги има во различни бои и модели. Овој моден додаток за коса е главен хит сезонава, а го има во толку многу убави бои и стилови што има моќ скоро секоја комбинација да ја подигне на повисоко ниво.

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucardi (@lucardi_juwelier) on

Венчето за коса е одличен начин да ѝ дадете луксузен завршен детаљ на неутралната дневна комбинација. Меѓу најпродаваните се моделите украсени со бисери, со светкави украси и со блескави камчиња, но популарни се и неутралните модели коишто можат да се комбинираат речиси со сè.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blair Eadie / Atlantic-Pacific (@blaireadiebee) on

На Инстаграм има фотографии со многу убави модели, па погледнете неколку начини како да ги носите оваа сезона.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P I A 🦄 (@_pia.colada_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marina Antolković (@inchimarinchi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SOPHIE KREMER. (@sophiekremer) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iris | Netherlands (@by.iris.sophia) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by G I U L I O | Accessories (@giulio_accessories) on

Погледнете кои други додатоци за коса кои ќе ја одбележат сезоната есен/зима.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар