Ако барате идеи за летен маникир, погледнете ги овие одлични предлози

Инстаграм е веќе одамна познат како место за инспирација, па со внимателно избрани профили, ние всушност секогаш знаеме што да носиме и како да ги комбинираме модните парчиња. Кога станува збор за изборот на маникир, Инстаграм исто така ни нуди различни предлози од кои можеме да избереме.

Убавите и негувани нокти се одраз на нашата уредност. Без разлика дали самите ќе ги украсите вашите нокти или тоа ќе го оставите на професионалци, овие идеи сигурно ќе ве инспирираат.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Paintbox (@paintboxnails) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Paintbox (@paintboxnails) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de 토드라팡 (@troudelapin) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de 𝐷𝑜𝑚𝑖𝑛𝑖𝑘𝑎 𝐵𝑟𝑢𝑑𝑛𝑦 📷 (@domsli22) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de 𝐷𝑜𝑚𝑖𝑛𝑖𝑘𝑎 𝐵𝑟𝑢𝑑𝑛𝑦 📷 (@domsli22) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de slakipalaki 〰️ Slađana (@slakipalaki) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de slakipalaki 〰️ Slađana (@slakipalaki) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de slakipalaki 〰️ Slađana (@slakipalaki) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de ❤ Hang Nguyen aka Moon ❤ (@thehangedit) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de ❤ Hang Nguyen aka Moon ❤ (@thehangedit) el

Погледнете ги и овие 10 летни трендови за маникир што треба да ги испробате што поскоро.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, книгите на Стивен Кинг, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар