8 летни трендови што веќе можете да ги видите на Инстаграм

Ако досега го одложувавте средувањето на плакарот, сега е време да го направите тоа затоа што парчињата облека што ќе бидат во тренд можете да ги најдете на дното на плакарот или во некоја заборавена фиока. Причината за ова, се разбира, се трендовите што се враќаат од повеќе различни епохи. Во продолжение погледнете што ќе биде во тренд ова лето.

1. Сандали што се врзуваат околу глуждовите

 

View this post on Instagram

 

A post shared by N I N A S U E S S (@ninasuess) on

2. Везени фустани

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chrissy Rutherford (@chrissyford) on

3. Марами

 

View this post on Instagram

 

A post shared by María Bernad (@maria_bernad) on

4. Маица без ракави

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tania Sarin Araradian (@taniasarin) on

5. Впечатливи златни ланци

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Faeh (@oliviafaeh) on

6. Миди тексасно здолниште

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sylvie Mus (@sylviemus_) on

7. Топ-градник

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek) on

8. Летни костуми

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TyLynn Nguyen🦢 (@tylynnnguyen) on

Погледнете каков накит ќе се носи во текот на летото.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар