42 венчаници со долги ракави за есенските несвести

Драги дами, дали го најдовте совршениот фустан за вашата есенска свадба? Ви нудиме 42 одлични креации за инспирација, кои се погодни за посвежо време. Тие се елегантни, а дел од нив и исклучително креативни. Која есенска венчаница би била вашиот избор?

0-45-venchanici-so-dolgi-rakavi-za-esenskite-nesvesti-kafepauza.mk
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар