3 брзи фризури кои изгледаат одлично и на дожд

Ако не сте сигурни какво време ќе начекате во текот на денот, одете на сигурно и направете некоја од овие 3 фризури кои изгледаат одлично и на суво и на влажно време.

3-brzi-frizuri-koi-izgledaat-odlichno-i-na-dozhd-kafepauza.mk

Плетенки поврзани во форма на круна, спуштена пунџа надополнета со шнолички и венче во стилот на грчките божици – секоја од овие фризури е отпорна на дожд.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар