10 парчиња облека поради кои мажите не можат да ви одолеат

10 парчиња облека поради кои мажите не можат да ви одолеат

Облеката го привлекува вниманието на мажите. Ако се прашувате што да облечете, погледнете која облека ги тера мажите да ве посакуваат.

1. Сè што го открива долниот дел на грбот

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klozetstyle (@klozetstyle) on

2. Неговата стара маица

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zoë (@pt.zoerose_in_training) on

3. Пар фармерки што ви прилегаат совршено

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JUANA LACUNZA (@juanalacunza) on

4. Фустан-џемпер

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HANNAH FIT (@hannahfit) on

5. Венчаница

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤍AFTERPAY Boutique 🤍 (@nievemalandraboutique) on

6. Предимензионален џемпер

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Magdalena Masłowska (@magdalena.mska) on

7. Класичен краток црн фустан

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bird & Co. (@shopbirdandco) on

8. Едноделен костим за капење

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOY Shop (@joyshopsf) on

9. Блузи што ги откриваат рамената и клучната коска

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Atomic Bikini Club (@atomicbikiniclub) on

10. Горно парче облека без ракави

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Indigo Clothing (@indigoclothing19) on

Погледнете кои бои се клучни за скап изглед ова лето.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар