Зошто треба да се внимава на незгодните прекари во именикот на телефонот?

Ова интересно видео ќе ви прикаже 10 ситуации, кои ќе ве насмеат и расположат, а ќе ви покажат зошто треба да внимавате како ги запишувате луѓето во именикот на вашиот мобилен телефон.

Зошто треба да се внимава на незгодните прекари во именикот на телефонот?

За само десетина дена ова видео е погледнато скоро 1 милион пати. Пишете ни, кој е најсмешниот прекар кој вие го имате во именикот.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Stefani Reply

    anandi gz

  2. марија Reply

    Лубеница.

Остави коментар