Зимска капа со вградена плетена брада

Beardo“ е единствениот модел на зимска капа со вградена волнена брада. Станува збор за плетен додаток кој е одлична заштита во ладните зимски денови, а особено е корисен за сите оние кои се занимаваат со зимски спортови, кои сакаат да планинарат, да се маваат со снежни топки и слично.Зимска капа со вградена плетена брадаОдличниот додаток е многу стилски и може да се прилагоди во зависност од формата на главата на корисникот. Интересен факт е тоа што, дизајнерите истражиле дека на оние мажи кои имаат брада, им е многу потопло во зимските денови, па токму затоа и го создале ова кул капче. Цената на едно капче е околу 40 долари, а го има во повеќе дизајни и бои.Зимска капа со вградена плетена брадаЗимска капа со вградена плетена брадаЗимска капа со вградена плетена брадаЗимска капа со вградена плетена брадаЗимска капа со вградена плетена брадаЗимска капа со вградена плетена брада


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар