Животни кои имаат проблем со однесувањето

Во оваа видео компилација ќе погледнете домашни миленици кои навистина имаат проблем со однесувањето. Ќе видите неколку несмасни и трапави мачки и кучиња и бељите кои ги направиле.Животни кои имаат проблем со однесувањетоБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар