Затворени базени во префинет стил

Кога песочните плажи ни се далеку од дофат, би било добро да имаме во близина по некој ваков затворен базен. Сигурно не се исти како сончевите плажи, но нивниот префинет стил можеби ќе надомести дел од тоа.Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил Затворени базени во префинет стил


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

 

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар